Cüzdan Telefon Kılıflarında Farklılık ve Şıklığın adresi... iPhone 6/6s, 6Plus/6sPlus, iPhone 7, iPhone 7 Plus Cüzda Kılıflar - Samsung Galaxy s6, s6 Edge, S7, S7 Edge, Note 5 Cüzdan Kılıflar

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Kılıflar

Yazar gungorkaya@gmail.com 13/09/2017 0 Yorumlar

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Gün Yüzüne Çıktı. Kılıf piyasasında tahmin edilen ve hazırlık yapılanın aksine iPhone 8 iPhone 7 ile aynı ebatlar ve benzer tasarımda, iPhone 8 Plus ise iPhone 7 Plus ile aynı ebatlar ve benzer tasarımda piyasaya çıktılar.

Şu anda satışta olan iPhone 8 Kılıflarında arka kameraların dikey konumlandırılmış olduğu görülüyor. Ancak Apple'ın Kasım ayı gibi satışa sunacağı ve yeni tanıttığı modeli iPhone X in bu şekilde dikey konumlandırılmış kamera ile tasarlandığı görüldü.

Apple'ın resmi sitesinde iPhone 7 ile iPhone 8 için aynı kılıfların satışta olduğu, yine iPhone 7 Plus ile iPhone 8 Plus için de aynı kılıfların satıldığı görülüyor. 

Sonuç olarak iPhone 7 veya iPhone 7 Plus sahibi iseniz ve iphone 8  veya iPhone 8 Plus alacaksanız , iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kılıflarını satın alacaksınız demektir. 

iPhone X ise bambaşka bir hikaye. Hem tasarım hem de teknik özellikler anlamında iPhone X gerçekten yeni ve üstün bir iPhone.

iPhone 8 için sitemizdeki iPhone 7 kılıflarına, iPhone 8 Plus için de iPhone 7 Plus kılıflarımıza göz atın. Birbirinden şık cüzdan kılıflarımız zveg.com'da ve anlaşmalı mağazalarımızda...

 

Yorum Yap